MELANKOLİA
sami_ekiz@hotmail.com
MELANKOLİA
sami_ekiz@hotmail.com
MELANKOLİA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MELANKOLİA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AYRILIK NİCKLERİ

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

AYRILIK NİCKLERİ Empty
MesajKonu: AYRILIK NİCKLERİ   AYRILIK NİCKLERİ EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 8:20 pm

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
ỷåĻמłŻċã ÇŐČŪҚĹãя @ĞľÄŔ vė Ỳ@ĽמїŹςÄ αĽĿâҺ ÅךּэĐĔŖ… ÉĞЭг ЂĨЯ ĝÜŇ бếמŀ ŤẾŗĶ ėďỆя∫ẺŅ; ÇŎĊúқ ďĕĞїĺÍM αĞľãMÁm, åĿĺДЋ ďẹĞįľŀm ą∫Ғẻ‡mèm
Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!
ɯnɹoʎıʌǝs ʞoɔ ıuǝs…ipʎɐpǝɟ ɐunɹğn uɐɔ nq ‘uipʎɐsɐɯɹiʞ ıuǝq uǝs ˙ipɹilɐʞ şoq ɯǝuuǝɥǝɔ ‘ipʎɐsɐɯlo ʎǝş ɹıq ǝʎıp üʇöʞ

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
¿¿¿ıɯ zǝɯʇǝʎ ǝuıɹǝʎ uızıɯıʞı ɯiɹɐuɐʎ uǝq’ɯülüƃ ǝɯʌǝs ıuǝq uǝs ‘ıɯ ɹǝçǝƃzɐʌ ɐɔʎɐloʞ uǝpuǝlıʌǝs uǝʌǝs’ıɯ ɹǝçıq ʞiliɹʎɐ ‘uǝʞǝ ɐpʌǝs ǝuığǝɹüʎ
˙˙iɯiʇɐq uüƃ ɹǝɥ uizisuɐ ɹiʇiğɐp ǝʇʞılɹıq ɐlʞɐɟɐş üşüp uɐʎɐlşɐq ˙iɯiğipɐlğɐ ǝɯɹöƃ unsɹnloɹɥɐʞ ˙ǝpɹǝlʇɐɐs iğiʇşɐlʞɐʎ uiɯɐşʞɐ ¡˙˙ɯıpzısuǝs uǝq
˙…nq iʇʇɐʎɐɥ ɹıq nlop ǝlɹǝlıʞlǝq ıʞlǝq’ǝp ıʞlǝq nʇʇnlnq ɹıq uɐʎɐlğɐ ǝʎǝçɹǝs ɹıq ilɐɹɐʎ ‘uǝʞɹǝpıƃ dilɐp ɹǝlzöƃ’ıʞlǝq iʇʞɐɯɐɯɐşɐlʎɐd ıɹǝlʎǝş ɹıq ʞilziulɐʎ nʇʇnɯn ɹıq
”şıɯʞılzısuǝs“ ʞǝɯlö lisɐ ɯiʞşɐ ǝq ʞoʎ …şıɯʞǝɯɹıƃ ɐğɐɹdoʇ ɐɹɐʞ o ǝʌ çunʞɹoʞ o ʞnğos o ʞǝɯlö ‘şıɯʞǝɯʎıƃ uǝɟǝʞ ɹıq ʞǝɯlö ‘şıɯʞǝɯʇıƃ dnlnʇnun ɐpɐʎuüp ʞǝɯlö
¡¡¡ unplo şıɯçǝƃ uɐpuiʇɐʎɐɥ uıuıɹıq uɐpunɔn uɐʎɐɯuɐʎ çıɥ uıʇıɹqıʞ uǝs ‘unplo lüʞ ɐpunuos uǝ ɐuɐʎ ɐuɐʎ ɐpuiʇlɐ uiuɐɯnp ɐɹɐƃıs uǝs
ɯnɹoʎıʌǝs ʞoç ıuǝs ɯılıƃʌǝs ɯiɹiliʞiʎ ɯnɹnloɹɥɐʞ uǝszǝɯlǝƃ ɯığılɹǝpǝʞ ɯıƃılʇɹǝp uɐuı ǝʎıp unsʞoʎ uǝs ɹoʎnlop uüƃ ɹıq zısuǝs ǝuıɥǝpɐʞ uüɯüɹɯö ɹoʎnlo ɯɐşʞɐ ǝuıʎ şǝuüƃ nplos ǝuıʎ ʞɐq
ɹɐʎ uisɯiğipɐɯɐʇɐ ülɹüʇ ɹıq düʞös uǝpɯıçı ɯıuǝq uǝs üʞuüç ˙ǝpɯıɹǝllɐʎɐɥ uisɹɐʌ uǝs ɐʇşnʎoʞ ɐğiʇsɐʎ ɹǝɥ iɯişɐq ǝpɯıçı uǝuǝlʌǝlɐ uǝʎǝɯlıq ʞǝɯuös˙uüplüƃ ɹıq uɐçɐ ǝpɯıçı ɯıuǝq uǝs
˙ʇɐuop ǝluığıllǝɯɯǝʞüɯ ıɯıqlɐʞ nş uɐʎɐlzis ɐlɯiğiluɐɯşıd ǝʌ ʇɐlɹiɟ ǝɹǝʎ ɹıq nɹnɹnƃ ǝpuǝs ɐɹis ɯızǝɯlıçǝƃzɐʌ ˙ǝʎıp uısǝuöp uǝpɹǝʎ ɯiğiʇʞɐɹiq ‘ɯnɹoʎiʇɐlɹiɟ ǝɯıqlɐʞ ığılzısuǝs ıpɯış ˙ǝʎıp unslo ɯiğiluipʎɐ ɐpuiğiluɐɹɐʞ ˙ɯiʇʇɐlɹiɟ zipliʎ çnʌɐ ɹıq ǝuüzüʎʞöƃ uüp
https://melankolia.yetkinforum.com

AYRILIK NİCKLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası